bazar léto

letní sezóna:  Od konce března do 30.června 


Prodejna sportovního vybavení:

Nabízíme nové cyklo doplňky pro cyklisty. Milovníci dvou kol u nás najdou pánské i dámské cyklopřilby všech velikostí a samozřejmě i ostatní doplňky ke svému jízdnímu kolu. Prodáváme i nové koloběžky a odrážedla pro nejmenší.

BAZAR:

Od konce března do června přijímáme do komisního prodeje po konzultaci na prodejně následující vybavení:

  • kvalitní a moderní použité jízdní kola,
  • odrážedla
  • kolečkové brusle.

Zboží do komisního prodeje přijímáme pouze čisté a v bezvadném stavu.

Z prostorových důvodů nepřijímáme:

  • helmy
  • plastové brusle
  • kola z hypermarketů

Zboží se prodává formou komise (částka za zboží je vyplacena až po prodeji). Z dohodnuté prodejní ceny je účtována provize 20%. Neprodané vybavení je nutné vyzvednout nejpozději konce června, kdy končí veškerý komisní prodej v letní sezóně. Pokud se vybavení ve sjednané době prodeje neprodá, je objednatel povinen si nejpozději do uplynutí této doby prodeje vyzvednout neprodané vybavení zpět. Pokud si objednatel neprodané vybavení nevyzvedne, propadá nevyzvednuté zboží obstarateli, který je oprávněn takové vybavení ekologicky zlikvidovat.

   

SMLUVNÍ PODMÍMKY:

Věci do prodeje budou převzaty jen od osob starších 15 let, jsou-li jejich osobním a bezvýhradným vlastnictvím. Cena se určí vzájemnou dohodou. Po prodeji se odečte od prodejní ceny odměna zprostředkovateli. Zůstatek bude vyplacen po předložení této evidenční karty zákazníka. V případě ztráty této evidenční karty zákazníka bude výplata provedena po předložení občanského průkazu původního vlastníka věci. (prodávajícího). Zprostředkovatel neručí za škody způsobené ztrátou evidenční karty. Nevyzvedne-li si vlastník věc do smluveného data (vyzvednout do), propadá věc ve prospěch zprostředkovatele. Prodávající (původní vlastník) nese odpovědnost za vady v souladu se zákonem.