vysílačky

Vysílačky - prodej, montáž, servis

Nabízím kompletní službu v oblasti montáží CB stanic do nákladních, dodávkových a osobních vozidel, zemědělské a lesní techniky a dalších zařízení, případně i domovních instalací.

CB radiostanicím se aktivně věnuji od roku 1995 a tak mé instalace nejsou pouhým namontováním antény a připojením stanice, ale celé této záležitosti věnuji komplexní pozornost. Vše vychází z praxe, z provedených instalací a jejich záludností. Nebráním se ani předělávkám po Vaší neúspěšné instalaci nebo instalaci některých konkurentů, kteří nedodrží podstatné zásady.

Samotná instalace zabere přibližně 1,5 až 3 hodiny práce. Vše je závislé na "mechanických" záležitostech, jako je demontáž vnitřku kabiny, polstrování, přivedení napájecího napětí, nestandardní uchycení stanice atd. Nutné zásahy do vozidla se provádí po vzájemné dohodě a souhlasu zadavatele a nemají vliv na poškození vozidla. Dodnes se mi nestalo, že by mi bylo třeba reklamováno zatékání do vozidla. Stanici si můžete vybrat podle vybavení nebo ceny, případně dle doporučení pro daný automobil. Ne každá stanice je odolná rušení, které vzniká hlavně u benzínových motorů.

Kompletní instalace zahrnuje upevnění antény, anténní i napájecí kabeláž, upevnění stanice, naladění antény, instalaci držáku mikrofonu, případně externího reproduktoru, nastavení stanice a seznámení s obsluhou.

  • Kromě prvoinstalací provádím přeinstalace z vozidla na vozidlo, výměny antén, kontroly zapojení a naladění antén.
  • Opravy poškozených radiostanic zajišťuji na počkání, nebo prostřednictvím odborného servisu s mnohaletou zkušeností.
  • V případě potřeby Vám radiostanici můžeme i půjčit, což je vhodné třeba během opravy Vaší vysílačky.

Čas instalace přizpůsobuji Vašim požadavkům, Kromě běžného času, ve všední den, jsem schopen provést instalaci ve večerních hodinách, o sobotách i nedělích. Není problém za Vámi přijet.

Bližší info je možné získat telefonicky na čísle 603 259 370