půjčovna zima

Každoročně doplňujeme půjčovnu novým vybavením, abychom Vám zaručili kvalitní a bezpečný pocit z lyžování. Proto nepoužíváme staré "vypráskané" lyže z alpských půjčoven. Protože klademe důraz na pohodlí a bezpečnost, jsou každé lyže po každém půjčení pečlivě opravené, nabroušené, nastrukturované, navoskované a připravené k okamžitému použití. Při servisu lyží používáme moderní stroje wintersteiger.

Stejně jako jízdní kola, lze brusle a lyžařské vybavení vypůjčit i na celou sezónu.

tip na letošní zimu:

lyžařské přilby se štítem!

- Helma se štítem se zrcadlovou úpravou určeným do každého počasí,
- Štít má z vnitřní strany speciální vrstvu Antifog, která zabraňuje zamlžení skla.
- Ventilační systém s 10-ti otvory
- Vnitřní část helmy, vypolstrována kožešinou s dlouhým vlasem.
- Jednoduchý systém regulace velikosti umožňuje snadné nastavení pomocí regulačního kolečka.

LYŽAŘSKÉ OBLEČENÍ

Nabízíme půjčení lyžařského oblečení na sjezdovky i běžky

Kvalitní lyžařské oblečení je poměrně drahá záležitost a proto je možné si oblečení na lyže půjčit. Samozřejmě půjčujeme i ochranné prostředky jako přilby, brýle chrániče páteře, zápěstí a kostrče. 

půjčujeme autoboxy a střešní nosiče

Vysoušeč do bot Teplo-uš

Pro výuku lyžování 

půjčujeme ski-trenér.


Na běžky s miminem?
Skiset je řešení ! 

půjčujeme brusle všech velikostí

nabízíme možnost půjčení i na celou zimu. V ceně půjčovného je 4x broušení během sezóny zdarma.

brousíme brusle na profi brusce PROSHARP

Půjčujeme sněžnice - různé druhy i velikosti

Tento model sněžnic používá francouzská a belgická armáda! Jeho vysoká spolehlivost je tedy zaručena. Velikou výhodou je rychlé a bezpečné nastavení velikosti bot. Sněžnice jsou vhodné pro téměř jakýkoliv druh bot od trekkingových po lyžařské či snowboardové. Nosnost: 96-130kg


SJEZDOVÉ LYŽE v délkách 68 - 180 cm převážně značky SPORTEN, PREUSS, FISCHER a NORDICA. Boty ve velikostech 23 až 50. Samozřejmostí je možnost zapůjčení přilby, brýlí, obalů a oblečení. Chcete se cítit jako snowboardista a nemít přitom svázané nohy? Vyzkoušejte naše extrémně točivé fun carvové lyže.

SNOWBOARDY Snowboardy s měkkým vázáním nabízíme v délkách 90 - 168 cm. Samozřejmostí je možnost zapůjčení přilby, chráničů, brýlí, obalů a oblečení.

BĚŽECKÉ LYŽE značek SPORTEN, SABLE a SKOL s vázáním SALOMON SNS v délkách 100 - 215 cm a boty BOTAS a SKOL ve velikostech od č. 28 až do č. 48. Samozřejmostí je možnost zapůjčení doplňků jako vosků, brýlí, návleků, obalů a oblečení.

Rádi vám ochotně vysvětlíme co a kam na běžky mazat, aby vám to dobře jelo.

BRUSLE V naší půjčovně půjčujeme pánské i dámské brusle ve velikostech 23 - 48. Předem je nutno podotknout, že brusle jsou určeny pro rekreační bruslení, nikoli pro výkonnostní hráče hokeje nebo krasobruslení. Brusle jsou soustavně udržovány v perfektním stavu a odborně broušeny na profesionální brusce zaručující kvalitní ostří. Samozřejmostí je broušení bruslí i pro naše zákazníky.

Celosezonní zapůjčení: Pro rodiče s dětmi nabízíme službu - sezónního půjčování. Lze zapůjčit brusle na období od září do konce března příslušné zimní sezóny nebo kdykoliv v jejím průběhu. Brusle dostanete nabroušené a díky dalším čtyřem broušením ZDARMA se většinou jedná o finální investici na celou sezónu.

jak postupovat při rezervaci a následném půjčení:

• Půjčovna lyží je otevřena od 1.Prosince. Od té doby je možné rezervovat veškeré vybavení. 

• Pro rezervace je nejvhodnější den pondělí až čtvrtek, kdy je v půjčovně největší výběr a nejkratší doba na odbavení.

• Osobně si vyzkoušíte a vybere vybavení, které se Vám nejvíce líbí a vyhovuje. (nejde rezervovat obuv, kterou jste si nevyzkoušeli).

• Nahlásíte od kdy do kdy chcete vybavení rezervovat - termín vrácení je nutné dodržet kvůli navazujícím rezervacím.

• Vyzkoušené vybavení Vám závazně zarezervujeme na uvedený termín.

• Při půjčení je nutné předložit občanský průkaz a zaplatit půjčovné + kauci (ta je u běžek a snowboardů 100,-Kč).

• Po návratu z hor vrátíte vybavení zpět do půjčovny. Zde se vysuší, provede se pravidelný servis a poté bude opět připraveno k dalšímu půjčování.

• V případě poškození či neúměrného znečištění zapůjčeného materiálu budou účtovány náklady na opravy a vyčištění. U ztráty nebo poškození které již neumožňuje půjčené vybavení bezpečně a spolehlivě používat je zákazník povinen uhradit zůstatkovou cenu vybavení

• Nabízíme možnost půjčené vybavení pojistit proti neúmyslnému poškození. Pojistné je dobrovolné a vztahuje se na nechtěné poškození, poškrábání a nadměrné opotřebení zapůjčeného sortimentu. ( Doporučujeme si pojistné zaplatit , v jiném případě hradíte všechna poškození dle ceníku oprav ). Cena pojistného je 15% z celkové ceny půjčovného.

storno podmínky při vrácení vybavení

  • NEPOUŽITÉ Vráceno následující den po zapůjčení - vráceno 90% půjčovného, mínus 100,-Kč za služby spojené se zapůjčením (výběr a odzkoušení, rezervace, seřízení, sepsání smlouvy, převzetí a kontrola vybavení). 
  • POUŽITÉ / NEPOUŽITÉ Vráceno dříve než v dohodnutý termín - půjčovné se nevrací.

důležité informace:

Všechny sjezdové komplety Vám zdarma nastavíme na velikost boty. Na požádání Vám lyže seřídíme na diagnostickém zařízení včetně vydání dokladu o seřízení vázání s dokladem, které vyžadují lyžařské kurzy či pojišťovny. Cena seřízení vázání je 150,-Kč. Při půjčení celého setu na lyžařský výcvik je zdarma.

Sjezdový a běžkařský komplet obsahuje lyže, boty a hole. Snowboardový komplet obsahuje snowboard a boty. Jeden zápůjční den začíná od 14:00 předchozího dne před datem vypůjčení a končí v době skončení pracovní doby dne kdy končí doba zapůjčení. Toto neplatí u bruslí, kde počítáme každý započatý den. Výjimkou jsou školní bruslení kde lze půjčit brusle den předem. Minimální doba výpůjčky je 1 den. Termín vrácení je nutné dodržet z důvodu možné navazující objednávky. Nestíháte-li včas vrátit vybavení, kontaktujte nás na tel. +420 603 259 370.

Za mytí vybavení od bláta, stoupacích vosků nebo klistrů zaplatí zákazník: boty 50,-Kč, lyže 100,- Kč !!!

© 2022  SPORT PREUSS Písek všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky