půjčovna zima

Každoročně doplňujeme půjčovnu novým vybavením, abychom Vám zaručili kvalitní a bezpečný pocit z lyžování. Proto nepoužíváme staré "vypráskané" lyže z alpských půjčoven. Protože klademe důraz na pohodlí a bezpečnost, jsou každé lyže po každém půjčení pečlivě opravené, nabroušené, nastrukturované, navoskované a připravené k okamžitému použití. Při servisu lyží používáme moderní stroje wintersteiger.

Stejně jako jízdní kola, lze brusle a lyžařské vybavení vypůjčit i na celou sezónu.

tip na letošní zimu:

lyžařské přilby se štítem!

- Helma se štítem se zrcadlovou úpravou určeným do každého počasí,
- Štít má z vnitřní strany speciální vrstvu Antifog, která zabraňuje zamlžení skla.
- Ventilační systém s 10-ti otvory
- Vnitřní část helmy, vypolstrována kožešinou s dlouhým vlasem.
- Jednoduchý systém regulace velikosti umožňuje snadné nastavení pomocí regulačního kolečka.

LYŽAŘSKÉ OBLEČENÍ

Nabízíme půjčení lyžařského oblečení na sjezdovky i běžky

Kvalitní lyžařské oblečení je poměrně drahá záležitost a proto je možné si oblečení na lyže půjčit. Samozřejmě půjčujeme i ochranné prostředky jako přilby, brýle chrániče páteře, zápěstí a kostrče. 

půjčujeme autoboxy a střešní nosiče

Vysoušeč do bot Teplo-uš

Pro výuku lyžování 

půjčujeme ski-trenér.


Na běžky s miminem?
Skiset je řešení ! 

půjčujeme brusle všech velikostí

Od října do března půjčujeme brusle. Nabízíme možnost půjčení i na celou zimu. V ceně půjčovného je 4x broušení zdarma.

brousíme brusle na profi brusce PROSHARP

Půjčujeme sněžnice - různé druhy i velikosti

Sněžnice s pružným rámem HYPERFLEX a celo upínacím systémem BOA®. Vhodné pro nejnáročnější uživatele a pro dlouhé pochody v alpském terénu . 

U sněžnic TSL SYMBIOZ HYPERFLEX INSTINCT si budeš pochvalovat komfortní chůzi s vysokou výkonností v náročném terénu. S technologií HYPERFLEX téměř nepoznáš, že máš na nohou sněžnice. Jsou pružné, poddajné a přitom pevné v gripu. Podélné karbonové výztuhy a různé variace hrotů tě nezklamou v žádném typu sněhu. S celo upínacím vázáním typu BOA® bude upínání bot i vystupování ze sněžnic opravdu snadné. Sněžnice jsou vhodné pro téměř jakýkoliv druh bot od trekkingových po lyžařské či snowboardové. 

Pro sezónu 2023-24 jsme připravili i dětské sněžnice.

              model:                            velikost:                  hmotnost:    nosnost:       vel. bot:

  • TSL 206 start                  – 55x20,5 cm,    2x835g,       30-80 kg,    vel. 35-43.
  • TSL Symbioz Instinct     M – 59x21 cm,        2x845g,      50-120 kg,    vel. 39-46
  • MORPHO BigFoot          L – 77x25 cm,        2x1100g,     96-140 kg     vel. 44-52.
  • TSL Symbioz Instinct     L – 69x22,5 cm,     2x945g,      70-140 kg,    vel. 44-52.


SJEZDOVÉ LYŽE v délkách 68 - 180 cm převážně značky SPORTEN, PREUSS, FISCHER a NORDICA. Boty ve velikostech 23 až 50. Samozřejmostí je možnost zapůjčení přilby, brýlí, obalů a oblečení. Chcete se cítit jako snowboardista a nemít přitom svázané nohy? Vyzkoušejte naše extrémně točivé fun carvové lyže.

SNOWBOARDY Snowboardy s měkkým vázáním nabízíme v délkách 90 - 168 cm. Samozřejmostí je možnost zapůjčení přilby, chráničů, brýlí, obalů a oblečení.

BĚŽECKÉ LYŽE značek SPORTEN, SABLE a SKOL s vázáním SALOMON SNS v délkách 100 - 215 cm a boty BOTAS a SKOL ve velikostech od č. 28 až do č. 48. Samozřejmostí je možnost zapůjčení doplňků jako vosků, brýlí, návleků, obalů a oblečení.

Rádi vám ochotně vysvětlíme co a kam na běžky mazat, aby vám to dobře jelo.

BRUSLE V naší půjčovně půjčujeme pánské i dámské brusle ve velikostech 23 - 48. Předem je nutno podotknout, že brusle jsou určeny pro rekreační bruslení, nikoli pro výkonnostní hráče hokeje nebo krasobruslení. Brusle jsou soustavně udržovány v perfektním stavu a odborně broušeny na profesionální brusce zaručující kvalitní ostří. Samozřejmostí je broušení bruslí i pro naše zákazníky.

Celosezonní zapůjčení: Pro rodiče s dětmi nabízíme službu - sezónního půjčování. Lze zapůjčit brusle na období od září do konce března příslušné zimní sezóny nebo kdykoliv v jejím průběhu. Brusle dostanete nabroušené a díky dalším čtyřem broušením ZDARMA se většinou jedná o finální investici na celou sezónu.

jak postupovat při rezervaci a následném půjčení:

• Půjčovna lyží je otevřena od 1.Prosince. Od té doby je možné rezervovat veškeré vybavení. 

• Pro rezervace je nejvhodnější den pondělí až čtvrtek, kdy je v půjčovně největší výběr a nejkratší doba na odbavení.

• Osobně si vyzkoušíte a vybere vybavení, které se Vám nejvíce líbí a vyhovuje. (nejde rezervovat obuv, kterou jste si nevyzkoušeli).

• Nahlásíte termín vyzvednutí a vrácení vybavení - termín vrácení je nutné dodržet kvůli navazujícím rezervacím.

• Vyzkoušené vybavení Vám závazně zarezervujeme na uvedený termín.

• Při půjčení je nutné předložit občanský průkaz a zaplatit půjčovné + kauci ( částka je uvedena v ceníku ).

• Po návratu z hor vrátíte vyčištěné vybavení zpět do půjčovny. Zde se vysuší, provede se pravidelný servis a poté bude opět připraveno k dalšímu půjčování.

• V případě poškození či neúměrného znečištění zapůjčeného materiálu budou účtovány náklady na opravy a čištění.  U ztráty nebo poškození které již neumožňuje půjčené vybavení bezpečně a spolehlivě používat je zákazník povinen uhradit zůstatkovou cenu vybavení

• Nabízíme možnost půjčené vybavení pojistit proti neúmyslnému poškození. Pojištění je dobrovolné a vztahuje se na nechtěné poškození, poškrábání a nadměrné opotřebení zapůjčeného sortimentu. ( Doporučujeme si pojistné zaplatit , v jiném případě hradíte všechna poškození dle ceníku oprav ). Cena pojistného je 15% z celkové ceny půjčovného.

storno podmínky při vrácení vybavení

  • NEPOUŽITÉ Vráceno následující den po zapůjčení - vráceno 90% půjčovného, mínus 100,-Kč za služby spojené se zapůjčením (výběr a odzkoušení, rezervace, seřízení, sepsání smlouvy, převzetí a kontrola vybavení). 
  • POUŽITÉ / NEPOUŽITÉ Vráceno dříve než v dohodnutý termín - půjčovné se nevrací.

důležité informace:

Všechny sjezdové komplety Vám zdarma nastavíme na velikost boty. Na požádání Vám lyže seřídíme na diagnostickém zařízení včetně vydání dokladu o seřízení vázání s dokladem, které vyžadují lyžařské kurzy či pojišťovny. Cena seřízení vázání je 150,-Kč. Při půjčení celého setu na lyžařský výcvik je seřízení zdarma.

Sjezdový a běžkařský komplet obsahuje lyže, boty a hole. Snowboardový komplet obsahuje snowboard a boty. Jeden zápůjční den začíná od 14:00 předchozího dne před datem vypůjčení a končí v době skončení pracovní doby dne kdy končí doba zapůjčení. Toto neplatí u bruslí, kde počítáme každý započatý den. Výjimkou jsou školní bruslení kde lze půjčit brusle den předem. Minimální doba výpůjčky je 1 den. Termín vrácení je nutné dodržet z důvodu možné navazující objednávky. Nestíháte-li včas vrátit vybavení, kontaktujte nás na tel. +420 603 259 370.

Za mytí vybavení od bláta, stoupacích vosků nebo klistrů zaplatí zákazník: boty 50,-Kč, lyže 100,- Kč !!!

© 2023  SPORT PREUSS Písek všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky