GPS BikeTrax

 BikeTrax – GPS lokátory proti krádežím elektrokol s motory Bosch, Brose, Shimano a Yamaha.

Bosch   4780,-Kč

Kompatibilní s motory:

BikeTrax Bosch Gen4 (bez Smart) 

BikeTrax Bosch Gen2/3

BikeTrax Bosch Gen4 (Smart)

Brose   4780,-Kč

Kompatibilní s motory:

BikeTrax Brose Universal

BikeTrax Brose Specialized

Yamaha   4780,-Kč

Kompatibilní s motory:

BikeTrax Yamaha

Shimano   4780,-Kč

BikeTrax Shimano

pro ostatní   4780,-Kč

BikeTrax Universal

BikeTrax Battery Extension


Obsah balení:
  • Bike GPS Tracker včetně SIM karty kompatibilní pro celou Evropu
  • Připojovací kabel
  • Základní baterie
  • Montážní páskaroční
  • sledování na 1. rok zdarma 

Jak BikeTrax funguje?

Quick Start Guide>

Jedná se o miniaturní GPS lokátor, který se spáruje s aplikací PowUnity Bike a instaluje se do prostoru motoru elektrokola a je tak pro zloděje neviditelný. Pokud není kolo v pohybu, je lokátor v režimu spánku – aktivuje se automaticky díky akcelerátoru pohybu. Během jízdy lokátor zaznamenává ujetou trasu. Po ukončení jízdy přejde lokátor opět do stavu spánku.

Pokud v aplikaci aktivuješ zámek a někdo začne s elektrokolem pohybovat bez Tvého vědomí, lokátor se probudí z režimu spánku a spustí v aplikaci PowUnity Bike alarm. Pomocí GPS souřadnice aktualizuje lokátor každých 10 sekund aktuální polohu, kterou budeš moci sledovat v aplikaci v jakékoliv GSM sítí ve více než 60 státech.
V případě krádeže můžeš policii nasměrovat pomocí aplikace přímo ke svému elektrokolu.
Lokátor je s aplikací propojen 24 hodin denně a je primárně napájen z baterie elektrokola. Jestliže nebudeš elektrokolo delší dobu používat, doporučujeme jej občas aspoň na pár minut zapnout, aby se baterie lokátoru dobila. Pokud se baterie elektrokola zcela vybije, nebo ji z elektrokola vyjmeš, signál GPS se ani tak nepřeruší. Přídavná baterie lokátoru totiž vydrží v pohotovostním režimu až tři týdny. Při aktivním provozu vydrží až 12 hodin.
Pokud nemáš čas pravidelně elektrokolo dobíjet, doporučujeme objednat náhradní záložní baterii s prodlužovacím kabelem, která zdvojnásobí pohotovostní i aktivní režim.Aplikace PowUnity Bike

Aplikaci PowUnity Bike lze stáhnout na Google Play nebo App Store a můžeš ji používat na chytrém telefonu nebo přes webový prohlížeč na PC.

První rok používání aplikace kdekoliv v Evropě je zdarma. Poté si můžeš přímo v aplikaci objednat roční paušál za 39 EUR nebo měsíční paušál za 3,9 EUR. V případě měsíčního paušálu lze aplikaci kdykoliv deaktivovat v případě, že ji nebudeš delší dobu potřebovat (např. v zimních měsících), a poté ji znovu aktivovat a měsíční paušál obnovit.


Další vlastnosti

Bike Pass – do aplikace můžeš nahrát všechny informace a poznávací prvky elektrokola, aby bylo snadněji identifikovatelné v případě odcizení
Deník tras - automaticky zaznamenává každou jízdu na kole bez nutnosti ručního spuštění
Newsfeed – novinky a zajímavosti o ochraně proti odcizení kola
Ochrana osobních dat

Montáž

Instalace závisí na motoru Tvého elektrokola. Spolu s GPS trackerem Ti dodáme příslušný propojovací kabel a sadu jednoduchých, srozumitelných pokynů k instalaci.

Při instalaci lokátoru pro Bosch 4. generace je nutné nejprve aktivovat konektor Power Port (12 V). To lze provést pomocí diagnostiky Bosch.